» » Як убезпечити свою оселю від перепадів напруги

Як убезпечити свою оселю від перепадів напруги

З першим похолоданням все актуальнішим стає питання перебоїв з електропостачанням в наших оселях. Адже всі масово починають вмикати свої кондиціонери та обігрівачі і мережа просто казиться від такого навантаження. Тому інформація про стабілізатори напруги та ДБЖ, вам точно стане у пригоді.
Як убезпечити свою оселю від перепадів напруги


Вам знайома ситуація, ну коли ви приходите додому, а у вас вся техніка, яка була підключена до мережі просто перегоріла, через непередбачуваний скачок напруги, який стався доки ви були на роботі? І ніхто за це не несе відповідальності, а отже і коштів за зіпсоване майно не поверне. Так от від виникнення такої ситуації вас врятує стабілізатор напруги, він перетворює електричну енергію, в результат,і не дивлячись на несподівані коливання вхідноі напруги та опору навантаження, ви отримуєте на виході напругу у допустимих заданих межах.

Основні види стабілізаторів:

- електромеханічні стабілізатори;
- релейні стабілізатори;
- електронні стабілізатори напруги;
- ДБЖ подвійного перетворення.
Ми хотіли б зупинити вашу увагу на останньому варіанті, адже якщо врахувати, що багато хто в світлі останніх подій працює з дому, то зростає вірогідність ситуації, коли, наприклад, комп’ютер вимкнувся, через раптове відключення електроенергії, а звіт над яким ви працювали останніх декілька годин не зберігся. Знайома ситуація? І що ж з цим робити запитаєте ви. А ми відповімо, що вже давно потрібно будо придбати джерело безперебійного живлення.

ДБЖ - це той чарівний посередник між вашими електричними пристроями і загальною мережею живлення, який врятує вас під час вимкнення електроенергіі, автоматично перемкнувши на живлення від акумулятора.
Як убезпечити свою оселю від перепадів напруги


Також потрібно зауважити, що коли цей пристрій пропускає напругу через себе, він ніби відфільтровує електромагнітні перешкоди та невілює високовольтні імпульси, в результаті ви отримуєте вже відкореговану електроенергію від загальноі мережі. При виборі зверніть увагу на абревіатуру із літер, яка буде вказана у специфікаціі, вони будуть вказувати на клас приладу:

VFI - подвійної дії: за допомогою випрямляча і інвертора стабілізує напругу і частоту, максимально відсіває всі перешкоди, у разі відімкнення електроенергії переключення на батарею відбувається миттєво. Має режим бейпас.

VI - лінійно-інтерактивний: відфільтровує перешкоди пасивними фільтрами; стабілізація напруги відбувається за допомогою ступеневого автотрансформатора, переключення на акумулятор відбувається через 2-6 мс.

VFD - резервний: не стабілізує; частково фільтрує перешкоди за допомогою пасивних фільтрів; при відключенні електропостачання від мережі, включення акумулятора відбувається через 5 - 15 мс.

При виборі того чи іншого товару обов’язково обговоріть з консультантом, для яких цілей вам потрібен прилад, і в ЕЛЕКТРО КОНИК вам допоможуть підібрати саме те, що максимально задовольнить ваші потреби. Також в цьому магазині ви зможете підібрати кабельну продукцію, вимикачі, системи прокладки кабелю, електричну теплу підлогу і багато іншого.
Ми сподіваємость, що ця інформація допоможе вам заощадити ваші кошти та нервові клітини.

комментариев

Все материалы на сайте Svoimi-rukamy.net являются авторскими. Копирование запрещено!
© 2015-2017 Svoimi-rukamy.net Все права защищены